wtorek, 17 grudnia 2013

Inauguracja

Witamy na stronie internetowej biblioteki szkolnej.
Rozpoczynamy nową edycję stronki, a właściwie bloga bibliotecznego. Projekt ten ma celu stworzenie dodatkowej płaszczyzny komunikowania się z naszymi czytelnikami. My ze swej strony chcemy służyć wszystkim szeroko rozumianą informacją na temat naszej biblioteki i jej działalności. Tak więc pod hasłami: "O nas", "Godziny otwarcia" umieszczone zostały  podstawowe wiadomości dotyczące organizacji naszej pracy, opublikowane zostały regulaminy oraz wykaz lektur (z pozycjami do czytania on-line), jest  również link do katalogu elektronicznego. W zakładce "Dodaj książkę" uruchomiony został formularz, przy pomocy którego można składać swoje propozycje książkowe.
Zapraszamy również do śledzenia aktualności, na które będą się składały posty informujące o konkursach, wystawach, wycieczkach i wszystkich innych imprezach, jakie będą organizowane w naszej bibliotece. Chcemy zaprosić również rodziców do współpracy, proponując cykliczne informacje pod wspólnym tytułem "Strefa rodzica", gdzie będziemy prezentować ciekawe publikacje z zakresu problematyki wychowawczej. Osobnym cyklem będzie "Czytelnictwo" - ukazujące się raz w miesiącu wiadomości o czytelnictwie poszczególnych klas. "Nowości" - trzeci cykl, to systematyczne informacje na temat nowości, które będą się pojawiać w naszych zbiorach.
Mamy nadzieję, drodzy czytelnicy, że nasza strona wam się spodoba i - śledząc naszego bloga - będziecie dzielić się z nami waszymi opiniami i sugestiami na temat tego projektu i naszej pracy.
W związku z nadchodzacymi świętami składamy życzenia spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku !

Brak komentarzy: